< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

SIA “VNK serviss” aktualitātes pavasara sezonā

Užavas pagasta daudzdzīvokļu mājā “Bangas” un Vārves pagasta Zūru ciema daudzdzīvokļu mājā “Zūras – 4” notiek būvdarbi jaunu koplietošanas ārdurvju montāžā, tāpat vairākos daudzdzīvokļu māju pagrabos Tārgales un Piltenes pagastā aktīvi rit apkures cauruļvadu siltināšanas darbi.

Drīzumā arī vairākās apsaimniekojamajās mājās Ugālē, Tārgalē, Piltenē un Ancē plānots uzsākt remontdarbus – veikt logu un ārdurvju nomaiņu kāpņu telpā atbilstoši māju apstiprinātajam 2021. gada remontdarbu plānam, norāda SIA “VNK serviss” valdes locekle Diāna Skudra, lūdzot iedzīvotājus pievērst uzmanību aktuālajai informācijai, kas norādīta māju ziņojumu dēļos, iepazīstoties arī ar tur izvietoto 2020. gada ieņēmumu un izdevumu pārskatu.

Ņemot vērā iedzīvotāju interesi par māju naudu uzkrājumiem un to izlietojumu, lai padarītu pieejamāku informāciju par ikmēneša mājas finanšu situāciju, uzņēmuma plānos nākotnē ietilpst arī tāda servisa ieviešana kā mājas naudas atlikuma un iepriekšējā mēneša izdevumu pārskata uzrādīšana ikmēneša rēķina informatīvajā sadaļā.

SIA “VNK serviss” valdes locekle Diāna Skudra atgādina, ka kopš marta darbojas arī uzņēmuma vienotais tālrunis + 371 20000209 un e-pasts [email protected], lai klienti var ziņot par bojājumiem vai pieteikt pakalpojumus. Sazinoties pa šo tālruni vai e-pastu, uzņēmuma speciālisti ir pieejami arī jautājumu, ierosinājumu vai sūdzību gadījumos.