< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Ir iespēja palīdzēt arī finansiāli 

Jau vēstījām, ka 12. maijā Užavas pagastā nodega “Vagaru” mājas, lūdzot atsaukties tos, kas tās iedzīvotājiem varētu piedāvāt drēbes, mēbeles, sadzīves tehniku, arī remontmateriālus, jo uguns paņēma pilnīgi visu.
Tie, kas juta aicinājumu palīdzēt, sazinājās ar Užavas pagasta sociālās palīdzības organizatori Irisu Kozubu, un viņa teica, ka atsaucība ir ļoti liela. Telefons ir karsts – tik daudz zvanu viņa saņēma un turpina saņemt.

Pašvaldība piecu cilvēku ģimenei, kura palikusi bez pajumtes, piedāvājusi vairākus dzīvokļus, kuros tā varētu apmesties, bet cietušie pagaidām nav pieņēmuši lēmumu, kur dzīvot. Viņi vēloties atjaunot nodegušo māju, tādēļ noderēs arī finansiāla palīdzība un ir atvērts ziedojumu konts:
A/S Swedbank
Arnis Bērs
LV87HABA0551050844396
Mērķis: palīdzība ugunsgrēkā cietušai ģimenei.