< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Izglītojamo nodarbinātības pasākums vasaras brīvlaikā

Izglītojamo nodarbinātības pasākums vasaras brīvlaikā

2021-06-01, 10.50

Ventspils novada pašvaldība organizē izglītojamo nodarbinātības pasākumu 2021. gada vasaras brīvlaikā Ventspils novada administratīvajā teritorijā saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Pasākuma mērķu grupa ir bērni un jaunieši no trūcīgām/maznodrošinātām ģimenēm un daudzbērnu ģimenēm.

Tiesības pieteikties pasākumam ir izglītojamiem vecumā no 15 (pilni 15 gadi darba tiesisko attiecību nodibināšanas dienā) līdz 19 gadiem, kuri 2020./2021. mācību gadā iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādē, un kuru deklarētā dzīvesvieta ir Ventspils novada administratīvā teritorija.

Darba vietas aicināti piedāvāt Latvijas Republikā reģistrētās komercsabiedrības, individuālie uzņēmumi/komersanti, biedrības un nodibinājumi.
Pasākums tiek īstenots laikā periodā no 2021. gada 1. jūnija līdz 2021. gada 31. augustam.

PASĀKUMA NOTEIKUMI

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiptināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par izmantotajām sīkdatnēm
Privātuma politika