< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Pēdējie projekti uzņēmējdarbības uzsākšanai lauksaimniekiem

Pēdējie projekti uzņēmējdarbības uzsākšanai lauksaimniekiem

2022-09-12, 12.58

Turpmāk ne maziem, ne jauniem lauksaimniekiem atbalsts līdz šim ierastā veidā netiks piešķirts, tādēļ šogad tiek izsludinātas vēl 2 pēdējās līdzfinansējuma piešķiršanas programmas.
No 2022. gada 7. oktobra līdz 7. novembrim jaunajiem saimniekiem būs iespēja iesniegt projektus pasākumāAtbalsts jaunajiem lauksaimniekiem uzņēmējdarbības uzsākšanai“. Atbalsta mērķis ir sekmēt gados jaunu cilvēku iesaistīšanos pastāvīgā lauksaimniecības darbībā un nodrošināt darbaspēka atjaunošanos un paaudžu nomaiņu lauksaimniecības sektorā. Šī ir iespēja saņemt vienreizēju maksājumu 40 000 eiro apmērā  jaundibināta (vai pārņemta) lauksaimniecības uzņēmuma dibināšanai un attīstībai, saskaņā ar iesniegto darījuma darbības plānu. Vairāk informācijas: https://www.lad.gov.lv/lv/aktualitates-un-kalendars/aktualitates/jaunie-lauksaimnieki-var-pieteikties-atbalstam-investicijam-1276

No 2022. gada 8. novembra līdz 8. decembrim notiks pieteikšanās pasākumā “Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai, attīstot mazās lauku saimniecības“. Šī ir septītā projektu kārta ar Eiropas Savienības Atveseļošanās instrumenta finansējumu 6,36 miljonu eiro apmērā. Pasākuma mērķis ir veicināt mazo lauku saimniecību konkurētspēju. Projekta iesniegumus lauksaimniekiem jāgatavo sadarbībā ar apstiprinātiem konsultāciju pakalpojumu sniedzējiem. Katrs mazais lauksaimnieks saņems 15 000 eiro, kas tiks izmaksāts divās daļās atbilstoši darījumu darbības plānam. Vairāk informācijas: https://www.lad.gov.lv/lv/aktualitates-un-kalendars/aktualitates/mazie-lauksaimnieki-var-pieteikties-atbalstam-1277

Detalizēta informācija pieejama, zvanot SIA “Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs” Ventspils konsultāciju biroja vadītājai Īrisai Rozei-Posumai pa tālr. 29277011 vai rakstot epastā: [email protected]

Informācijas avots – SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs”

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiptināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par izmantotajām sīkdatnēm
Privātuma politika