< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Atsāk piekrastes sakopšanas darbus

Atsāk piekrastes sakopšanas darbus

2023-05-16, 14.52

Jau sesto gadu pēc kārtas Ventspils novada pašvaldība veiksmīgi sadarbojas ar citām Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrastes pašvaldībām un to iestādēm, lai īstenotu Latvijas Vides aizsardzības fonda (LVAF) valsts budžeta apakšprogrammas “Vides aizsardzības projekti” līdzfinansēto nacionālās nozīmes projektu “Piekrastes apsaimniekošanas praktisko aktivitāšu realizēšana” Nr.1-08/42/2023.

Tāpat kā iepriekšējos gados, tā arī šoreiz projekta mērķis ir īstenot jūras piekrastes joslas apsaimniekošanu, nodrošinot tajā labu vides kvalitāti iedzīvotājiem, atpūtniekiem un tūristiem, kvalitatīvu, tīru, drošu vidi un pludmales pieejamību un veicināt bioloģiskās daudzveidības saglabāšanos. Ventspils novada projekta uzdevums ir veikt piekrastes joslas apsaimniekošanu Tārgales, Vārves, Užavas un Jūrkalnes pagastā no 2023. gada 1. maija līdz 30. septembrim.

Lai sasniegtu projekta mērķus, Ventspils novada pašvaldībā ir pieņemtas darbā piecas personas, kas projekta īstenošanas laikā veic regulāru atkritumu savākšanu. Šī darba veikšanai iegādāti cimdi un atkritumu maisi. Sadarbībā ar Ventspils Labiekārtošanas kombinātu tiek nodrošināta atkritumu konteineru noma un apkalpošana. Projekta ietvaros izgatavos un piekrastes teritorijā izvietos 40 koka atkritumu urnas.

Projekta kopējās izmaksas ir 33 104 eiro, ko 100% apmērā finansē Latvijas Vides aizsardzības fonds (LVAF).

Mārča Laksberga un Guntara Reķa foto

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm