< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Ventspils novada skolu sasniegumi vides izglītībā

Ventspils novada skolu sasniegumi vides izglītībā

2023-09-07, 15.46

Viens no visaptverošākajiem un populārākajiem vides izglītības modeļiem pasaulē ir Ekoskolu programma.

Ventspils novadā Ekoskolas starptautiskās programmas Zaļais karogs šogad jau 14. reizi plīvos pie Puzes pamatskolas un 7. reizi pie Piltenes PII “Taurenītis”. Latvijas Ekoskolas sertifikātu saņems Piltenes un Zūru pamatskola, savukārt pateicību par dalību aktivitātēs saņems arī Užavas pamatskola.

Neizsakāmi liels lepnums par mūsu novada skolu aktīvu dalību Ekoskolu programmā. Tas nozīmē, ka mūsu skolas spēj parādīt vislabāko sniegumu, ieviešot Ekoskolu prasības. Tā ir prestiža vides kvalitātes zīme, tas ir liels darbs. Par šo ieguldījumu 13. septembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē Vides izglītības fonds aicinās Ekoskolu pārstāvjus saņemt apbalvojumus.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm