< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Užavā notiks tradicionālais zivju tirgus

Užavā notiks tradicionālais zivju tirgus

2023-09-08, 10.19

16. septembrī Užavas pagastā no plkst. 12.00 līdz 16.00 norisināsies zivju tirgus, aicinot viesus jau trešo gadu nogaršot gardu maltīti, iegādāties dažādas zivis, iesaistīties meistarklasēs, kā arī baudīt kultūras programmu. 

Ikvienam apmeklētājam bez maksas būs iespēja mieloties ar Ventspils novada saimnieču gatavotu zivju zupu uz uguns, iespējams arī piedalīties pašā procesā – zivju zupas pagatavošanā. Zivju tirgus atklāšanu uzburs divas zivju sievas Kate un Līze no ceļojošā cirka “Bez temata”. Pēcāk varēs lustēties kopā ar Aiju Legzdiņu, kura kūrēs pasākuma vadīšanu, kā arī rūpēsies par muzikālo priekšnesumu.

Pati tirgošanās notiks no plkst. 12.00 līdz pat pasākuma noslēgumam, būs gan svaigas zivis, gan kūpinātas zivis, gan dažādi zivju izstrādājumi, kā arī mājražotāju produkcija, amatnieku darinājumi un vēl daudz citu labumu, ko iegādāties. Dzīvnieku mīļotāji varēs apciemot draudzīgos trušus vai arī doties izjādē ar zirgu. Padomāts arī par dažādām radošajām darbnīcām – būs iespēja gatavot zivs formas ziepītes, lāpīt tīklu, spēlēt lielformāta spēles un izveidot savu jūras putu čūsku.

Savukārt Užavas tautas namā “Tautas dārzs” lielajā zālē būs skatāma užavnieces Vēsmas Lodes mākslas darbu izstāde. Zivju tirgus Užavā noslēgsies ar grupas “Dakota” koncertu.

Pasākums ir bez maksas, bet norēķināties vajadzēs, ja būs vēlme iegādāties gardos zivju produkcijas izstrādājumus un citus labumus.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm