< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Aicinām uz Eiropas Putnu dienu pasākumiem Ventspils novadā

Aicinām uz Eiropas Putnu dienu pasākumiem Ventspils novadā

2023-09-21, 09.57

30. septembrī paredzēta rudens migrācijas vērošana Užavas polderos, kur dažbrīd tūkstošos mērāmi zosu un dzērvju bari, un mini zoodārza “Silkalni” apmeklējums. Ekskursiju vadīs zoodārza vadītājs Arnis Pāvelsons. Vēlams līdzi paņemt binokli, kā arī nodrošināt sev laikapstākļiem piemērotu apģērbu. Pasākums ir bez maksas. Plašākai informācijai par transportu un tikšanās vietu aicinām sazināties pa tālr. 29222454 (Liena).

Savukārt 2. oktobrī Tārgales mazākie iedzīvotāji un viņu vecāki aicināti uz Tārgales pamatskolas zāli, lai klausītos un piedalītos putnu nodarbībā, labvēlīgos laikapstākļos arī izietu nelielā ekskursijā dabā. Nodarbības vadītājs – Jānis Gorobecs. Pasākums ir bez maksas.

Liena Kukaine

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm