< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

SAIETU NAMS “TAUTAS DĀRZS”

“Tautas dārzs” vadītāja p. i. – Gundega Krūmiņa
Tālr. 28672616
E-pasts: [email protected]

Adrese: “Atpūtas”, Užava, Užavas pagasts, Ventspils novads, LV-3627

Užavā tautas nams tika dibināts 1938. gadā un vēlāk dēvēts par tautas dārzu, tāpēc saskaņā ar novada pašvaldības nolikumu Užavas pagastā ir izveidots saietu nams “Tautas dārzs” (iepriekš Užavas tautas nams).

Ēkā darbojies deju kolektīvs un koris. Deviņdesmitajos gados tautas nams tiek slēgts, taču tas nenozīmē, ka cilvēki pašdarbību atstāja novārtā, bija folkloras ansamblis, skolas paspārnē darbojās dramatiskais kolektīvs un sieviešu vokālais ansamblis. 2009. gadā notika nama renovācija.

Užavas pagasta saietu nama aktualitātēm var sekot līdzi “Facebook” lapā: Užavas Tautas dārzs


Amatierkolektīvi

Amatierteātris “Maskas”
Vadītāja – Linda Sāmīte
Tālr. 26480549

Amatierteātris “Maskas” 2023. gada novembrī atzīmēja 25 gadu jubileju. Kolektīvs dibināts 1998. gadā. Lielākā daļa aktieru teātrī spēlē vairāk nekā 15 gadus. Kolektīva dalībnieki ir centīgi, atraktīvi un apzinīgi, priecājas par iestudētajām lugām un ir laimīgi, ja skatītāji novērtē darbu, kas tiek ieguldīts.

Mēģinājumi notiek Užavas pagasta saietu namā “Tautas dārzs” ceturtdienās no plkst. 18.30 līdz 21.00.


Sieviešu vokālais ansamblis “Saiva”
Vadītājs – Pēteris Landmanis
Tālr. 29148269

Sieviešu vokālais ansamblis “Saiva” dibināts 2001. gada 2. maijā. “Saiva” – vienkāršs, īss, bet skanīgs vārds, aušanas darbarīks. Kolektīvs jūtas labi, nesot šo vārdu, baudot jūras tuvumu, viļņus, jūras šalkas un saulrietu virs horizonta. Ansamblis koncertē gan Ventspils novadā, gan Ventspils pilsētā, gan arī tālākos novados. Kolektīvu vieno dziedātprieks, tikšanās prieks, humors, vēlme radīt svētku sajūtu citiem, pasākumi un dziedošie draugi.

Mēģinājumi notiek Užavas pagasta saietu namā “Tautas dārzs” trešdienās no plkst. 19.00 līdz 21.00.


Vokāli instrumentālais ansamblis “Līgo”
Vadītājs – Jānis Snipkis
Tālr. 29529059

E-pasts: [email protected]

Grupa tika dibināta 1989. gadā (pastāvēja līdz 1995. gadam), kad mūzikas vidusskolas biedri – Jānis Snipkis (taustiņinstrumenti), Jānis Zālītis (sitamie instrumenti) un Pēteris Landmanis (basģitāra) – apvienojās, lai meiteņu vokālajam ansamblim nospēlētu pavadījumu konkursā “Ko tu proti”. Tas radīja domu, ka muzikālā ideja un pārliecība ir pamatnoteikums muzicēšanai kopā korporatīvajos pasākumos – koru draudzības ballēs, izlaidumos, kāzās u. c. pasākumos.

2022. gadā grupa atkal apvienojās un muzicē Užavā, novadā, valstī gan ar akustiskiem instrumentiem (akordeons, bazūne, tuba, blūmīzers, akustiskā ģitāra, bungu komplekts), atskaņojot senas latviešu dziesmas un citu tautu pēdējo divu gadsimtu tradicionālo mūziku, gan elektroniski, spēlējot dejojamu vai klausāmu latviešu vai citu tautu populāro mūziku visā pasaulē. Par moto kolektīvs izvirza kvalitāti un eleganci baudāmā decibelu skaļumā, tā lai cilvēkiem nesāpētu ausis.

Mēģinājumi notiek Užavas pagasta saietu namā “Tautas dārzs” svētdienās plkst. 17.00 vai citur pēc iepriekšējas vienošanās.


Interešu grupa

Užavas pagasta saietu namā “Tautas dārzs” ceturtdienās tiek spēlēta zolīte.


Pakalpojumu izcenojumi

Lielā zāle (179 m2) – 9,57 eiro/h bez PVN; mazā zāle (37 m2) – 4,85 eiro/h bez PVN.

  • Nomājot vienā iestādē divas vai vairākas iznomājamās platības vienlaicīgi, tiek piemērota 11% atlaide.
  • Nomājot telpas bērnu un jauniešu interešu izglītības organizētām nometnēm, tiek piemērota 40% telpu nomas atlaide.
  • Nomājot telpas organizācijām, kurām piešķirts sabiedriskā labuma statuss, vai uzņēmumiem, kuriem piešķirts sociālā uzņēmuma statuss, tiek piemērota 60% atlaide.

No telpu nomas pakalpojumu maksas atbrīvoti:

  • Ventspils novada pašvaldības organizētie pasākumi;
  • Ventspils novada pašvaldības dibinātu budžeta iestāžu organizētie pasākumi, kuri saskaņoti ar attiecīgās iestādes vadītāju;
  • Ventspils novadā reģistrētu sabiedriskā labuma organizāciju rīkotie labdarības un bezpeļņas pasākumi.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm