< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Kā top teātris?

Covid-19 dēļ noteiktie ierobežojumi izdarīja korekcijas  mūsu “Latvijas skolas somas”  pasākumu norisēs  šajā mācību gadā.  Iemācījāmies piedalīties pasākumos tiešsaistē.  Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros aprīļa beigās daļai Užavas pamatskolas  skolēnu bija iespēja piedalīties Liepājas teātra sagatavotajā tiešsaistes mācībizrādē “Kā top teātris?”.  Pieslēgšanās pasākumam notika bez problēmām. Vispār interesants pasākums! Sākumā  visi domāja, ka būs tikai stāstījums par teātri, bet abi  tiešsaistes nodarbības atraktīvie vadītāji mācēja piesaistīt uzmanību ar interesantu stāstījumu, jokiem, izdarībām.

Skolēni atzina, ka nebija domājuši, ka vienas teātra izrādes tapšanā ir iesaistīti tik daudz dažādu profesiju pārstāvji, kuriem ir tik daudz un dažādi pienākumi. Interesants bija arī stāstījums par to, ko un kā mācās aktieri. Izrādās, ka lai kļūtu par aktieri, ir jāprot ne tikai labi runāt un iegaumēt tekstu, bet jāmācās vēl daudz un dažādas lietas. Kā atzina paši skolēni, tad šis pasākums nebija tikai jauks piedzīvojums, bet arī karjeras iespēju pasākums. Skolēni pasākumu novērtēja atzinīgi!

   Skolēnu atziņas par pasākumu apkopoja A. Pāvelsone