< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Užavā norisinājās zivju tirgus

Užavā norisinājās zivju tirgus

2023-09-16, 18.40

Skaista rudens sestdiena, un Užava sauc visus uz zivju tirgu. Tas notika jau trešo reizi, vienmēr pulcējot daudz interesentu gan no mūsu, gan kaimiņnovadiem, arī Ventspils un Kuldīgas.

Apmeklētāju vidū bija arī Ziemeļkurzemes biznesa asociācijas koordinatore Gunta Abaja, un viņa Užavā rīkoja pirmo tirgu. Gunta atceras, ka toreiz bija neticīgie, kuri teica, ka nekas prātīgs neizdosies, bet sabrauca cilvēki no malu malām, bija saistoša kultūras un izklaides programma, netrūka zivju tirgotāju.

Arī šoreiz tirgus piedāvājums nelika vilties – varēja iegādāties daudz dažādu zivju, siltus ēdienus, atspirdzinošus dzērienus, bērni labprāt samīļoja trušus, izjāja ar zirgu, iesaistījās spēlēs, bet pieaugušie lūkoja, ko likt iepirkumu maisiņos, jo nopērkamo preču klāstā bija arī rotas, izstrādājumi no koka, maize, māla trauki – visu pat neuzskaitīt.

Pasākuma rīkotājas – Ventspils novada kultūras darbinieces – izdomāja pievilcīgu kultūras programmu. Sākumā klātesošos uzrunāja Kate un Līze no ceļojošā cirka “Bez temata”, pēc tam uz skatuves parādījās Aija Lagzdiņa, grupa “Līgo”, uzstājās arī vidējās paaudzes deju kolektīvs “Usma”. Tirgus noslēgumā muzicēja grupa “Dakota”, bet pirms tam bez maksas varēja baudīt Taigas Reķes vārīto zivju zupu un piedalīties izsolē. Cilvēki nebija skubināmi atvērt maciņu un nosolīt dažādus labumus pat par vairākiem desmitiem eiro.

“Esmu ļoti apmierināta ar Užavā pavadīto dienu. Mēs ar ģimeni labi atpūtāmies, grozā salikām dažādas zivis, mielosimies visu nākamo nedēļu. Paldies tiem, kas saorganizēja šādus svētkus,” teica kuldīdzniece Ilze Bērziņa.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm