< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Užavas amatierteātrim “Maskas” 25

Užavas amatierteātrim “Maskas” 25

2023-11-05, 13.30

4. novembrī Užavas tautas namā savu 25 gadu jubileju atzīmēja Užavas amatierteātris “Maskas”, izspēlējot nelielu skeču, kurā izmantots sižets no Apvienotās Karalistes komēdijseriāla “Smalkais stils”, ievijot tajā Ventspils novada kultūras ļaudis.

Pēcāk jubilārus ar sirsnīgiem vārdiem, dažnedažādām dāvanām un interesantiem priekšnesumiem sveica kolektīva režisore Linda Sāmīte, Užavas tautas nama vadītāja Gundega Krūmiņa, Užavas pagasta pārvaldes vadītāja un arī kolektīva dalībniece Laima Erliha-Štranka, bijusī Užavas tautas nama vadītāja Gita Vilgute, Užavas pamatskolas pārstāvji, sieviešu vokālais ansamblis “Saiva”, Vārves amatierteātris “Vārava”, Ziru amatierteātris “Vērmeles” un pārstāvis no Ugāles amatierteātra “Ugāles drāma”.

“Es esmu gandarīta par visiem šiem gadiem, ko esmu spēlējusi teātrī, un par to, ka esmu 14 gadus vadījusi šo teātri. Man ir prieks un lepnums par maniem aktieriem,” priecājas Užavas amatiertāatra “Maskas” režisore Linda Sāmīte.

Ventspils novada pašvaldības vārdā amatierteātri apsveica Kultūras nodaļas metodiķe Zane Birzniece, vēlot kolektīvam drosmi – drosmi uz skatuves, drosmi turpināt savu darbību, lai tā drosme nekad nepazūd un tādi drosmīgie uz skatuves nāk klāt vēl vairāk. Pašvaldība Užavas amatierteātrim 25 gadu jubilejā sniedza dāvanu karti 350 eiro vērtībā jaunu dekorāciju iegādei.

Rakstu par Užavas amatierteātri “Teātra nosaukums izdomāts plkst. 19.50” var izlasīt Ventspils novada domes informatīvajā izdevumā “Ventspils Novadnieks” 2023. gada oktobra numurā (NR. 10 (163).) 14. lappusē.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm